در هر زمانی از سال یا میتوان گفت در هر فصلی از سال نوع خاصی از بدلیجات ترند میشود. ترند یعنی محصولی که نسبت به دیگر محصولات بیشتر فروش دارد. محصولی که بیشتر طرفدار دارد و میان قشر زیادی از مردم محبوب است. حال میخواهیم چند نمونه از بدلیجات های ترند امسال 1402 را باهم بررسی کنیم.

ترند سال 1402

امسال از اون سالهایی است که بدلیجات ها خیلی خسته کننده و تکراری نیستند. برعکس امسال سال بدلیجات بزرگ، حجیم است. تا سال پیش بدلیجات و اکسوری های مینیمال بسیار مطرح بودند و هنوز هم هستند. بسیاری از مردم بدلیجات مینیمال را میپسندند. اما نه همه. و امسال برای این دسته از افراد سال خوبی است تا طبق سلیقه خود هرچه دوست دارند بپوشند. دیگر کسی به بدلیجات بزرگ و یا عجیب و نامتقارن ایرادی نمیگیرد. نمونه هایی از بدلیجات را که اخیراً در نیویورک، لندن، میلان و پاریس به نمایش درآمدند و بسیار محبوب هستند را باهم بررسی میکنیم.

مروارید و صدف

مروارید یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای بدلیجات بوده و هنوز هم هست. منتهی امسال مروارید های بزرگ و بدون شکل ترند هستند. نه مروارید های تراش خورده ای که مانند مهره گرد وکاملی قبلا مورد استفاده بودند. مروارید زیبایی کلاسیکی دارد و همیشه زیباست.

مروارید

گوشواره های بلند

با اینکه هرجایی شاید نتوان این نوع گوشواره را استفاده کرد، اما یکی از ترند های امسال گوشواره های بلند هستند که بلندی آنها تا روی شانه می آید. میتوان گوشواره های بلند و شلوغ انتخاب کرد و یا ظریف اما بلند.

گوشواره بلند

دستبند های دفرمه و حجیم

یکی از محبوب ترین بدلیجات هایی که میان مردم چه زنان و چه مردان مورد استفاده قرار میگیرد، دستبند ها هستند. امسال سالی است که دستبند های حجیم و بدون شکل خاصی در رنگ های نقره ای و استیل بسیار محبوب هستند.

بدلیجات طرح گل

کاملا مناسب فصل بهار و تابستان. این دسته از بدلیجات که با الهام از گلها ساخته شدند، چه ظریف و چه حجیم با گل های سه بعدی ظرافت و روح لطیفی در خود دارند. انتخابی بسیار دخترانه و زیبا هستند.

سنجاق سینه

شاید تعجب کنید که بعد از این همه مدت سنجاق سینه دوباره راه خود را به دنیای مد پیدا کرده است. یکی از آیتم های بسیار قدیمی مورد استفاده آقایان و بانوان در گذشته سنجاق سینه بود. حال دوباره و البته متفاوت تر از گذشته سنجاق سینه را میبینیم که مورد استفاده در مراسم های خاص قرار میگیرد.

سنجاق سینه