چند نکته در انتخاب دستبند!

دستبند ها عموما برای زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند. اگرچه برخی دستبند ها بخاطر مفهوم و یا نمادی که دارند نیز استفاده میشوند. دستبند یکی از آیتم هایی است که استفاده از آن هم در میان بانوان و هم در میان آقایان رواج دارد. دستبند ها انواع گوناگون و متفاوتی دارند. برخی از آن ها عموما اسپرت هستند به این معنی که برای مردان و زنان قابل استفاده هستند. دستبند های موجود در سایت نیز شامل چند دسته زنانه، مردانه و اسپرت هستند. در اینجا می خواهیم چند نکته در انتخاب دستبند را به شما یادآوری کنیم.

مدل های دستبند

دستبند مدل های متفاوتی دارد، مانند دستبند قفل دار، دستبند کشویی و دستبند کشی . برای انتخاب هر یک از این مدل ها نیاز هست که چند نکته را بخاطر بسپارید. علی رغم زنانه و مردانه بودن یک دستبند، انتخاب دستبندی که به درستی اندازه مچ دست باشد اهمیت زیادی دارد. برخی افراد به دلیل نوع استخوان بندی که دارند ممکن است اندازه استاندارد یک دستبند مناسب مچ دست آن ها نباشد. یعنی سایز استانداردی که در ساخت انواع دستبند ها به کار می رود برایشان کوچک تر و یا بزرگ تر باشد. به همین علت می خواهیم نکاتی را در این خصوص یادآور شویم.

انتخاب دستبند قفل دار

برای انتخاب این نمونه از دستبند ها ابتدا باید به یک نکته توجه کرد. اینکه دستبند قفل دار دارای زنجیر تغییر سایز است یا خیر. بیشتر دسبند های زنانه که قفل دار هستند دارای یک زنجیر 4 الی 5 سانتیمتری هستند که به فرد اجازه می دهد سایز دستبند را به اختیار خود تغییر دهد. و بیشتر این مدل دستبند ها برای همه سایز مچ دست مناسب هستند.

ولی مدل هایی ازدستبند های قفل دار هستند که این زنجیر تغییر سایز را در خود ندارند و برای همین برای همه سایز های مچ قابل استفاده نیستند. ممکن است برای برخی بزرگ تر و یا کوچکتر باشند. برای انتخاب این نمونه از دستبند ها باید توجه کنید که طول دستبند موجود درسایت چه اندازه است، اگر مطابق با اندازه مچ دستتان بود می توانید آن را خریداری نمایید.

انتخاب دستبند کشویی

این مدل از دستبند ها به دلیل راحتی استفاده و مناسب بودن برای سایز های مختلف مچ دست طرفداران زیادی دارند. این مدل از دستبند ها توسط نوعی گره بسته می شوند که دستبند به طور کامل باز نمیشود و تنها با شل کردن و بستن گره آن به حالت کشویی می توان آن را به دست انداخت.

انتخاب دستبند کشی

دستبند های کشی عموما استفاده راحت تری نسبت به تمام مدل های دیگر دارند و بیشتر مناسب کودکان هستند. این مدل دستبند ها به راحتی قابل اسفاده هستند و نیاز به توضیح خاصی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *